İNŞAAT TAAHHÜT

Günsan Yapı Kimyasalları olarak estetik ve yüksek dayanımı ekonomik tasarımlar ile birleştirmeyi firma anlayışı olarak benimsedik ve sektörde yaptığımız tüm taahhüt işlerini müşteri memnuniyetini ön planda tutarak zamanında ve kaliteli olarak tamamlamanın gururunu yaşıyoruz. 

 

Yapılması düşünülen yapı ile ilgili inşa öncesinde müşterilerimizin istekleri doğrultusunda mesleki şartlara uyularak gerekli tasarımlar, mimari, statik, elektrik ve tesisat projeleri hazırlanır. Yapım aşamasında deneyimli teknik ekibimiz ile gerekli güvenlik koşulları sağlanarak en iyi hizmet sunulur.

 

Yapım aşamasından teslime kadar mesleğimizin gerektirdiği etik kavramlar çerçevesinde müşterimiz tarafından ihtiyaç duyulan teknik destek, müşavirlik ve mühendislik konularındaki talepler eksiksiz karşılanmaktadır. Günsan Yapı Kimyasalları olarak firmamız bünyesinde Autocad 3 Boyutlu Proje Çalışmaları hizmeti verilmektedir. Sizin istekleriniz doğrultusunda dilediğiniz proje çalışması alanında uzman çizimcilerimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar ve görselliğiyle çizilir ve sizlerin beğenisine sunulur.

 

Firmamız Projelendirme aşamasından anahtar teslimine kadar tüm uygulama aşamalarında sizlerin hizmetinde.... Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşınız...